Terminliste 2018


Mottatte søknader blir lagt ut her etter hvert som de kommer inn. Listen er ikke endelig og kan bli endret.
De konkurranser vi ikke har mottatt søknad på, er merket med kursiv skrift.  Når søknaden mottas blir det gjort om til normal skrift.

Invitasjonene til konkurransene vil bli linket opp til arrangementsnavnet etter hvert som vi mottar dem.
Resultater blir linket til klubbens navn.




Dato Arrangør Arrangement Gren Sted Homologering/
klassifisering
8. mai Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 1 Slalåm SIAP Ranking list
19. mai Norsjø WBK Delfincup / Norsjø Open Wakeboard/wakeskate Norsjø
22. mai Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 2 Slalåm SIAP Ranking list
26. mai Slåstad VSK Slåstad Spring SlalomSlalåm SIAP, Skarnes Ranking list
5. juni Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 3 Slalåm SIAP, Skarnes Ranking list
10. juni Ullensaker VSK Delfincup Slalåm, trick Hurdal
16. juni Neglespretten BFK Delfincup og kabeltriks Wakeboard/wakeskate Hamar
19. juni Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 4 Slalåm SIAP, Skarnes Ranking list
23.-24. juni Slåstad VSK Slåstad Open Slalåm, trick, hopp SIAP, Skarnes Ranking list
30. juni - 1. juli Stavanger og Sandnes VSK Jodie's Ski Cup Slalåm Ålgård Ingen
5. juli Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 1 Slalåm Lillehammer Normal
6. juli Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 2 Slalåm Korgestuvika, Moelv Normal
7. juli Moelv VSK Delfincup Slalåm, trick, hopp Korgestuvika, Moelv
8. juli Lillehammer VSK Delfincup Slalåm, trick Lillehammer
14.-15. juli Slåstad VSK Slåstad Summer Slalom Slalåm SIAP, Skarnes Ranking list
21.-22. juli FWSF Scandinavian Youth Waterski Championships Slalåm, trick, hopp Kurikka, Finland
27.-28. juli SWWF Scandinavian Open Barefoot Championships Slalåm, trick, hopp Alsterbro, Sverige
28. juli Enebakk VSK Dr. Oetker Slalomcup
Slalåm Ytre Enebakk Normal
29. juli Enebakk VSK Enebakk Open Slalåm, trick, hopp Ytre Enebakk Normal
30.juli - 4. august IWWF, E&A E&A Wakeboard Boat Championships Wakeboard/Wakeskate Rieti, Italia
2.-5. august IWWF World Junior Waterski Championships Slalåm, trick, hopp Sesena, Spania
3.-5. august Enebakk VSK NM vannski og para. Slalåm, trick, hopp Ytre Enebakk Normal
10.-12. august Arendal WBK NM Wakeboard båt, 
Big Air og Delfincup
Wakeboard/Wakeskate Furrebanen, Arendal
12.-19. august IWWF, E&A E&A Cable Wakeboard Championships Wakeboard/Wakeskate Milano, Italia
14. august Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 5 Slalåm SIAP, Skarnes Ranking list
16. august Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 3 Slalåm Korgestuvika, Moelv Normal
17. august Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 4 Slalåm Lillehammer Normal
18. august Slåstad VSK Delfincup Slalåm, trick, hopp SIAP, Skarnes
22.-26. august IWWF, E&A E&A Youth Championships Slalåm, trick, hopp Dnipro, Ukraina
23.-26. august IWWF, E&A E&A 35+ Championships Slalåm, trick, hopp Halle, Tyskland
24.-26. august Norsjø WBK NM Wakeboard kabel Wakeboard/Wakeskate Norsjø kabelpark ***Nasjonal
26. august Enebakk VSK Delfincup Slalåm, trick, hopp Ytre Enebakk
28. august Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 6 Slalåm SIAP, Skarnes Ranking list
29. august - 2. september IWWF, E&A E&A U-21 and Disabled Championships Slalåm, trick, hopp Roquebrunes-sur-Argens, Frankrike
1. september Slåstad VSK Slåstad Fall Slalom Slalåm SIAP, Skarnes Ranking list
6.-9. september IWWF, E&A E&A Open Championships Slalåm, trick,hopp Ioannina, Hellas
8. september Kvelde VSK Delfincup Slalåm og trick Laagen, Larvik
8. september Tønsberg V og WBK Delfincup Wakeboard Surf-City, Tønsberg
26.november- 2.desember IWWF IWWF 35+ Championships Slalåm, trick, hopp Santiago, Chile
Powered by: Bloc