Terminliste 2018


Mottatte søknader blir lagt ut her etter hvert som de kommer inn. Listen er ikke endelig og kan bli endret.
De konkurranser vi ikke har mottatt søknad på, er merket med kursiv skrift.  Når søknaden mottas blir det gjort om til normal skrift.

Invitasjonene til konkurransene vil bli linket opp til arrangementsnavnet etter hvert som vi mottar dem.
Resultater blir linket til klubbens navn.









DatoArrangørArrangementGrenStedHomologering/
klassifisering
8. maiAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 1SlalåmSIAPRanking list
19. maiNorsjø WBKDelfincup / Norsjø OpenWakeboard/wakeskateNorsjø
22. maiAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 2SlalåmSIAPRanking list
26. maiSlåstad VSK
+ resultat para
Slåstad Spring SlalomSlalåmSIAP, SkarnesRanking list
5. juniAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 3SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
10. juniUllensaker VSKDelfincupSlalåm, trickHurdal
16. juniNeglespretten BFKDelfincup og kabeltriksWakeboard/wakeskateHamar
19. juniAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 4SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
23.-24. juniSlåstad VSK
+ resultat para
Slåstad OpenSlalåm, trick, hoppSIAP, SkarnesRanking list
30. juni - 1. juliStavanger og Sandnes VSKJodie's Ski CupSlalåmÅlgårdIngen
5. juliLillehammer VSKMjøscup 1SlalåmLillehammerNormal
6. juliMoelv VSKMjøscup 2SlalåmKorgestuvika, MoelvNormal
7. juliMoelv VSKDelfincupSlalåm, trick, hoppKorgestuvika, Moelv
8. juliLillehammer VSKDelfincup
Slalåm, trickLillehammer
14.-15. juliSlåstad VSK
+ resultat para
Slåstad Summer SlalomSlalåmSIAP, SkarnesRanking list
21.-22. juliFWSFScandinavian Youth Waterski ChampionshipsSlalåm, trick, hoppKurikka, Finland
27.-28. juliSWWFScandinavian Open Barefoot ChampionshipsSlalåm, trick, hoppAlsterbro, Sverige
28. juliEnebakk VSK
+ resultat para
Dr. Oetker Slalomcup
SlalåmYtre EnebakkNormal
29. juliEnebakk VSK
Enebakk OpenSlalåm, trick, hoppYtre EnebakkNormal
30.juli - 4. augustIWWF, E&AE&A Wakeboard Boat ChampionshipsWakeboard/WakeskateRieti, Italia
2.-5. augustIWWFWorld Junior Waterski ChampionshipsSlalåm, trick, hoppSesena, Spania
3.-5. august Enebakk VSK
+ resultat open
+ resultat para.
NM vannski og para.Slalåm, trick, hopp Ytre EnebakkNormal 
12.-19. augustIWWF, E&AE&A Cable Wakeboard ChampionshipsWakeboard/WakeskateMilano, Italia
14. augustAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 5SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
16. augustMoelv VSKMjøscup 3SlalåmKorgestuvika, MoelvNormal
17. augustLillehammer VSKMjøscup 4SlalåmLillehammerNormal
18. augustSlåstad VSKDelfincupSlalåm, trick, hoppSIAP, Skarnes
22.-26. augustIWWF, E&AE&A Youth ChampionshipsSlalåm, trick, hoppDnipro, Ukraina
23.-26. augustIWWF, E&AE&A 35+ ChampionshipsSlalåm, trick, hoppHalle, Tyskland
24.-26. august Norsjø WBK NM Wakeboard kabel Bulletin 3
Wakeboard/Wakeskate Norsjø kabelpark***Nasjonal
26. augustEnebakk VSKDelfincupSlalåm, trick, hoppYtre Enebakk
28. augustAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 6SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
29. august - 2. septemberArendal WBK NM Wakeboard båt,  Big Air og DelfincupWakeboard/WakeskateFurrebanen, Arendal
29. august - 2. septemberIWWF, E&AE&A U-21 and Disabled ChampionshipsSlalåm, trick, hoppRoquebrunes-sur-Argens, Frankrike
1. septemberSlåstad VSKSlåstad Fall SlalomSlalåmSIAP, SkarnesRanking list
6.-9. septemberIWWF, E&AE&A Open ChampionshipsSlalåm, trick,hoppIoannina, Hellas
8. septemberKvelde VSKDelfincupSlalåm og trickLaagen, Larvik
8. septemberTønsberg V og WBKDelfincupWakeboardSurf-City, Tønsberg
26.november- 2.desemberIWWFIWWF 35+ ChampionshipsSlalåm, trick, hoppSantiago, Chile
Powered by: Bloc