Funksjonærliste vannski



Senior dommer: Tlf: Mail: Klubb:
Hans Petter Iversen hans.petter.iversen@miljobygg.no Lillehammer
Heidi Brenna 93852904 heidi.brenna@gmail.com Slåstad
Ivar Fosse 91550055 ivar@creonordic.no Slåstad
Stian Lilleberg stian.lilleberg@nhb@no Svorken
Nasjonal dommer - 3 grener
Espen Dale 45230737 eda@dnf.cc Stavanger og Sandnes
Knut Einar Kvisla 90943847 kekvisla@online.no Slåstad
Lars Ødegårdstuen 90589996 larskoe@online.no Moelv
Leif Hoel 90086904 leifhoel@online.no Enebakk
Linda Bjørnøe 47258721 lindabjornoe@gmail.com Kvelde
Lise Elgesem Vang 40249877 liseelgesev@vfk.no Kvelde
Ole Johan Bjørnøe 91185743 olejohan74@gmail.com Kvelde
Ronny Kvislavangen 92834348 ronny@vannski.info Slåstad
Thea Granhus 41643375 theagranhus@hotmail.com Ullensaker
Thor Arne Jacobsen 48293363 TA_Jacobsen@hotmail.com Moelv
Nasjonal dommer - slalom og hopp
Benjamin Eide Kildal 93894002 BenjaminEideKildal@gmail.com Enebakk
Espen Rio espenrio@gmail.com Stavanger og Sandnes
Hanne Lotte Finstad halofinstad@gmail.com Slåstad
Håkon Viker 93483268 hakon@viker.no Lillehammer
Kjetil Wigdel 94855707 famwigdel@online.no Lillehammer
Lars Andreas Marthinsen 47889988 lars.marthinsen@dnb.no Asker og Bærum
Lars Erik Nyborg 9181807 larserikny@hotmail.com Lillehammer
Runar Jeistad 40448694 runarJeistad@gmail.com Moelv
Sandra Nikolaysen 95903378 Sandra-marie@live.no Lillehammer
Solveig Skaug 40296195 solveigskaug@gmail.com Lillehammer
Tuva Knapkøien 46845853 tuvaknap@gmail.com Lillehammer
Vemund Viker 40734226 vemund@viker.no Lillehammer
Veline Viker 45888578 veline@viker.no Lillehammer
Nasjonal båtsjåfør - 3 grener
Anders Foss 99254126 af@personskadeadvokat1.no Asker og Bærum
Kenneth Rønold 92868678 kenneth.ronold@bavaria.no Slåstad
Lars Ola Våltorp 95062691 larsola@vannski.info Slåstad
Ole Johan Bjørnøe 91185743 olejohan74@gmail.com Kvelde
Roy Olsen 99708075 royjump@online.no Enebakk
Terje Baksås 92036550 baksa@online.no Kvelde
 
Nasjonal båtsjåfør - Slalåm og trick
Thea Granhus 41643375 theagranhus@hotmail.com Ullensaker
Nasjonal båtfører - Slalåm
Lasse Lindland 41348248 lasse@lindland.net Enebakk
Senior homologator
Knut Einar Kvisla 90943847 kekvisla@online.no
Slåstad
Runar Jeistad 40448694 runarJeistad@gmail.com Moelv

Nasjonal homologator


Lars Andreas Marthinsen 47889988 lars.marthinsen@dnb.no Asker og Bærum
Nasjonal kalkulator
Knut Einar Kvisla 90943847 kekvisla@online.no Slåstad
Lars Andreas Marthinsen 47889988 lars.marthinsen@dnb.no Asker & Bærum
Lars Ødegårdstuen 90589996 larskoe@online.no Slåstad
Powered by: Bloc