Det arrangeres NM i mange aldersklasser. Her er en oversikt over norgesmestere gjennom historien vår. Oversikten er ikke helt komplett. Blankt felt betyr at oppdatering mangler, mens * betyr at norgesmester ikke ble kåret dette året.



Åpen klasse damer
Åpen klasse herrer
U21 damer
U21 herrer
U17 jenter
U17 gutter
U14 jenter
U14 gutter
Senior1 damer (35-44 år)
Senior1 herrer (35-44 år)
Senior2 damer (45-54 år)
Senior2 herrer (45-54 år)
Senior3 damer (55-64 år)
Senior3 herrer (55-64 år)
Senior4 herrer (over 65 år)



Da aldersgrensene for de yngste utøverne ble endret i 1988 byttet også klassene navn.



Delfin jenter (under 16 år)
Delfin gutter (under 16 år)
Junior jenter (16-18 år)
Junior gutter (16-18 år)

Åpen klasse damer:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise ELgesem Vang, Kvelde
2016 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2015 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2014 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2013 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Ane Thea Kristoffersen, Slåstad Karoline Ytteborg, Slåstad Karoline Ytteborg, Slåstad
2012 Lise Elgesem Vang, Kvelde * * *
2011 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2010 Lise Elgesem Vang, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
2009 Karoline Ytteborg, Slåstad Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
2008 Karoline Ytteborg, Slåstad Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
2007 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2006 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2005 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2004 Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Lise Elgesem Vang
2003 Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Lise Elgesem Vang
2002 Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Mariann Kjølnes Rambo, Kvelde Mariann Kjølnes Rambo
2001 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang
2000 Lise Elgesem Vang, Kvelde
1999 Lise Elgesem Vang, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
1998 Siw Castberg Haller, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde
1997 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde
1996 Siw Castberg Haller, Kvelde Linn Hege Lie, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde Siw Castberg Haller, Kvelde
1995 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1994 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1993 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1992 Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1991 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1990 Linn Hege Lie, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1989 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1988 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1987 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1986 Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1985 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1984 Gro Gjertsen, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1983 Gro Gjertsen, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1982 Gro Gjertsen, Kvelde Anne Line Ullerlien, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad
1981 Anne Line Ullerlien, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Kari Tomer, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1980 Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1979 Kari Tomter, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1978 Gro Gjertsen, Kvelde Britt Stuge, Gjøvik Gro Gjertsen, Kvelde Gro Gjertsen, Kvelde
1977 Britt Stuge, Gjøvik Britt Stuge, Gjøvik Britt Stuge, Gjøvik Britt Stuge, Gjøvik
1976 * * * *
1975 * Sissel Steen Hansen Sissel Steen Hansen *
1974 * * * *
1973 * * * *
1972 * * * *
1971 Grete Vegel Grete Vegel Grete Vegel Grete Vegel
1970 Grete Vegel Jorunn Vegel Grete Vegel Grete Vegel
1969 Grete Vegel Jorunn Vegel Grete Vegel Grete Vegel
1968 Grete Vegel Grete Vegel Grete Vegel Grete Vegel
1967 * * * *
1966 * Jorunn Vegel * *
1965 Grete Vegel Jorunn Vegel * *
1964 * * * *
1963 * * * *
1962 Jenny Wiken * * *
1961 Jenny Wiken * * *
Tilbake


Åpen klasse herrer:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Anders Foss, Asker&Bærum Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2016 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Herman Moen, Slåstad
2015 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2014 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2013 Tobias Hvaara, Kvelde Even Moss Lundemo, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2012 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Even Moss Lundemo, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2011 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2010 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Even Moss Lundemo, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2009 Kristian Hvaara, Kvelde Even Moss Lundemo, Slåstad Robert Halvorsen, Enebakk Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2008 Kristian Hvaara, Kvelde Espen Gjertsen, Enebakk Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Børnøe, Kvelde
2007 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2006 Jens Martin Johnsrud, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2005 Torstein Bale, Slåstad Robert Halvorsen, Enebakk Øystein Barhaughøgda, Slåstad Robert Halvorsen, Enebakk
2004 Jens Martin Johnsrud, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Torstein Bale, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2003 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2002 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Øystein Barhaughøgda, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2001 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2000 Sigbjørn Kristiansen, Oslo Robert Halvorsen, Enebakk
1999 Thomas Dahl, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk Robert Halvorsen, Enebakk
1998 Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Robert Halvorsen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1997 Ingar Pedersen, Enebakk Thomas Dahl, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk
1996 Agnar Kordt, Stavger&Sandnes Ola Tomter, Slåstad Robert Halvorsen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1995 Thomas Dahl, Slåstad Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk Thomas Dahl, Slåstad
1994 Christian Ektvedt Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Robert Halvorsen, Enebakk Robert Halvorsen, Enebakk
1993 Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1992 Thomas Dahl, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Anders Disen, Slåstad
1991 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Thomas Dahl, Slåstad
1990 Ingar Pedersen, Enebakk Ola Tomter, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1989 Ola Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1988 Ingar Pedersen, Enebakk Ola Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk
1987 Ingar Pedersen, Enebakk Ola Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad
1986 Pål Mortensen, Enebakk Pål Mortensen, Enebakk Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad
1985 Pål Mortensen, Enebakk Pål Mortensen, Enebakk Carl Morten Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad
1984 Pål Mortensen, Enebakk Espen Gjertsen; Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Carl Morten Tomter, Slåstad
1983 Carl Morten Tomter, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad
1982 Carl Morten Tomter, Slåstad Bjørn E. Rustad, Enebakk Carl Morten Tomter, Slåstad Bjørn E. Rustad, Enebakk
1981 Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk
1980 Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Kjell Hasle Bjørn E. Rustad, Enebakk
1979 Carl Morten Tomter, Slåstad Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk
1978 Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Kjell Hasle Jørn Johnsrud, Slåstad
1977 Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk
1976 Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk
1975 Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk
1974 Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk Bjørn E. Rustad, Enebakk
1973 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61
1972 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61
1971 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61 Bjørn E. Rustad, OVSK-61
1970 Kjell Dager Åge Vangen, Slåstad Sigurd Majorsæter Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61
1969 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61 Dag Gundersen Dag Gundersen, OVSK-61
1968 Dag Gundersen, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61
1967 Dag Gundersen, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61
1966 Dag Gundersen, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Dag Gundersen, OVSK-61
1965 Dag Gundersen, OVSK-61 Bjarne Arentz Dag Gundersen Dag Gundersen
1964 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Bjarne Arentz Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61
1963 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Bjarne Arentz Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61 Leif-Jørgen Ulleberg, OVSK-61
1962 Knut Hauge Knut Hauge Bjarne Arentz Knut Hauge
1961 Knut Hauge Knut Hauge Knut Hauge Knut Hauge
Tilbake


U21 damer:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde
2016 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde
2015 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2014 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2013 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2012 * * * *
2011 Kine Anett Olsen, Enebakk * * *
2010 * Christine Vibe, Slåstad * *
2009 Christine Vibe, Slåstad Christine Vibe, Slåstad Christine Vibe, Slåstad Christine Vibe, Slåstad
2008 * * * *
2007 * * * *
2006 Ane Thea Christoffersen, Slåstad Ane Thea Christoffersen, Slåstad Karoline Ytteborg, Slåstad *
Tilbake


U21 herrer:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk
2016 Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk
2015 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad
2014 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad
2013 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2012 Tobias Hvaara, Kvelde Even Moss Lundemo, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2011 Christer Antonsen, Enebakk Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2010 Christer Antonsen, Enebakk Herman Moen, Slåstad Christer Antonsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk
2009 Christer Antonsen, Enebakk Sebastian Gjertsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk Sebastian Gjertsen, Enebakk
2008 Ole Anders Kvisla, Slåstad Ole Anders Kvisla, Slåstad Ole Anders Kvisla, Slåstad Ole Anders Kvisla, Slåstad
2007 Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad
2006 Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad

Tilbake
U17 jenter:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Dina Louise Bugge, Asker&Bærum Veline Viker, Lillehammer Tuva Larsdatter Knapkøien, Moelv Veline Viker, Lillehammer
2016 Dina Louise Bugge, Asker&Bærum * * *
2015 Pernille Amalie Rise Eriksen, Kvelde * * *
2014 Victoria Croff Dreyer, Asker&Bærum Carina Resve Karterud, Slåstad * *
2013 Carina Resve Karterud, Slåstad Carina Resve Karterud, Slåstad * *
2012 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2011 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2010 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2009 Kine Anett Olsen, Enebakk * * *
2008 Kine Anett Olsen, Enebakk Christine Vibe, Slåstad Christine Vibe, Slåstad Christine Vibe, Slåstad
2007 Liza Marie Wold, Enebakk Christine Vibe, Slåstad Liza Marie Wold, Enebakk Liza Marie Wold, Enebakk
2006 Liza Marie Wold, Enebakk Liza Marie Wold, Enebakk Liza Marie Wold, Enebakk Liza Marie Wold, Enebakk
2005 Cecilie Christoffersen, Kvelde Cecilie Christoffersen, Kvelde Cecilie Christoffersen, Kvelde Cecilie Christoffersen, Kvelde
2004 Trine Garvik Lene Hoel Trine Garvik Trine Garvik
2003 Marita Farmen Furulund, Kvelde Marita Farmen Furulund, Kvelde Marita Farmen Furulund, Kvelde Marita Farmen Furulund, Kvelde
2002 Ane Thea Kristoffersen, Slåstad Ane Thea Kristoffersen, Slåstad Ane Thea Kristoffersen, Slåstad Ane Thea Kristoffersen, Slåstad
2001 Ane Thea Kristoffersen, Slåstad
2000
1999
1998 Jorun Wehn, Svorken Jorun Wehn, Svorken Ane Thea Kristoffersen, Slåstad Ane Thea Kristoffersen, Slåstad
1997 Jorun Wehn, Svorken Jorun Wehn, Svorken Hanne Wehn, Svorken Hanne Wehn, Svorken
1996 Siv Hostvedt, Kvelde Siv Hostvedt, Kvelde Siv Hostvedt, Kvelde Siv Hostvedt, Kvelde
1995 Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
1994 Mariann Kjølnes, Kvelde Ida Kristoffersen, Slåstad Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
1993 Linn Hege Lie, Kvelde Linn Hege Lie, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Linn Hege Lie, Kvelde
1992 Linn Hege Lie, Kvelde Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk
1991 Linn Hege Lie, Kvelde Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk
1990 Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk Line Marie Tostrup, Enebakk
1989 * Kristine Bale, Slåstad Marianne Solberg, Slåstad *
1988 * Kristine Bale, Slåstad * *
Tilbake


U17 gutter:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Mikkel Bordal, Ullensaker Petter Wigdel, Lillehammer Petter Wigdel, Lillehammer Vemund Viker, Lillehammer
2016 Mikkel Bordal, Ullensaker August Danielsberg, Moelv * *
2015 August Danielsberg, Moelv August Danielsberg, Moelv * *
2014 Markus Halvorsen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Markus Halvorsen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk
2013 Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk Ken Emil Nikolaysen, Enebakk
2012 Richard Teigen, Slåstad * * *
2011 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad
2010 Johan Foss, Asker&Bærum Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad
2009 Herman Moen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Even Moss Lundemo, Slåstad
2008 Christer Antonsen, Enebakk Tobias Hvaara, Kvelde Christer Antonsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk
2007 Magnus Christoffersen, Kvelde Ole Anders Kvisla, Slåstad Christer Antonsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk
2006 Christer Antonsen, Enebakk Ole Anders Kvisla, Slåstad Christer Antonsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk
2005 Truls Hoel, Enebakk Magnus Herud, Slåstad Truls Hoel, Enebakk Truls Hoel, Enebakk
2004 Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad
2003 Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad Henrik Vangen, Slåstad
2002 Stian Buraas, Enebakk Henrik Vangen, Slåstad Stian Buraas, Enebakk Stian Buraas, Enebakk
2001 Torkjell Børsheim, Ulvik
2000
1999
1998 Knut Lyngar, Moelv Simen Landfald, Slåstad Knut Lyngar, Moelv Jens Martin Johnsrud, Slåstad
1997 Hallvard Børsheim, Ulvik Hallvard Børsheim, Ulvik Hallvard Børsheim, Ulvik Hallvard Børsheim, Ulvik
1996 Anders Østerhagen, Moelv Marius Ektvedt Hallvard Børsheim, Ulvik Hallvard Børsheim, Ulvik
1995 Øystein Barhaughøgda, Slåstad Øystein Barhaughøgda, Slåstad Øystein Barhaughøgda, Slåstad Øystein Barhaughøgda, Slåstad
1994 Torkel Gjerseth Øystein Barhaughøgda, Slåstad Sten Yngve Gudmundsen, Slåstad Stian Høiby, Moelv
1993 Torstein Bale, Slåstad Torstein Bale, Slåstad Tommy Nabben, Slåstad Torstein Bale, Slåstad
1992 Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Robert Halvorsen Vegard Olsen, Kvelde
1991 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
1990 Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde
1989 Anders Disen, Slåstad Thomas Dahl, Slåstad Anders Disen, Slåstad Thomas Dahl, Slåstad
1988 Anders Disen, Slåstad Anders Disen, Slåstad Thomas Dahl, Slåstad Anders Disen, Slåstad
Tilbake


U14 jenter:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Nicoline Sandberg, Ullensaker Eline Elgesem Vang, Kvelde Eline Elgesem Vang, Kvelde Eline Elgesem Vang, Kvelde
2016 Eline Elgesem Vang, Kvelde Eline Elgesem Vang, Kvelde Eline Elgesem Vang, Kvelde Eline Elgesem Vang, Kvelde
2015 Ninni Grimerud Bjørnstad, Moelv * * *
2014 Dina Louise Bugge, Asker&Bærum Ramona Gustavsen Jørstad, Enebakk * *
2013 Sandra Nicoalysen, Enebakk Sanne Martinsen, Slåstad Sanne Martinsen, Slåstad Sanne Martinsen, Slåstad
2012 Sanne Martinsen, Slåstad Carina Karterud, Slåstad Caroline Aas Hast, Enebakk *
2011 * * * *
2010 * * * *
2009 Thea Caroline Granhus, Ullensaker Thea Caroline Granhus, Ullensaker * *
2008 Thea Caroline Granhus, Ullensaker * * *
2007 Kine Anett Olsen, Enebakk * * *
2006 Kine Anett Olsen, Enebakk Kine Anett Olsen, Enebakk * *
2005 Therese Lindland Christine Vibe, Slåstad * *
2004 Cecilie Christoffersen, Kvelde Liza Marie Wold, Enebakk Liza Marie Wold, Enebakk Cecilie Christoffersen, Kvelde
2003 Cecilie Christoffersen, Kvelde Cecilie Christoffersen, Kvelde Cecilie Christoffersen, Kvelde Cecilie Christoffersen, Kvelde
2002
2001
2000
1999
1998 * * * *
1997 * * * *
1996 * * * *
1995
1994 * * * *
1993 Cathrine Volden, Svorken Janne Gustavsen, Enebakk * *
1992 Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
1991 Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde Mariann Kjølnes, Kvelde
1990 Linn Hege Lie, Kvelde Linn Hege Lie, Kvelde Linn Hege Lie, Kvelde Linn Hege Lie, Kvelde
1989 Linne Hege Lie, Kvelde Linn Hege Broen, Slåstad Line Tostrup, Enebakk Linn Hege Lie, Kvelde
1988 Cathrine Ask, Enebakk Linn Hege Lie, Kvelde Cathrine Ask, Enebakk Cathrine Ask, Enebakk
Tilbake


U14 gutter:

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Trym Stokke, Skien Trym Stokke, Skien Sondre Stalheim, Slåstad Trym Stokke, Skien
2016 Eugen Nesbakken, Slåstad Trym Stokke, Skien Trym Stokke, Skien Sondre Stalheim, Slåstad
2015 William Jacobsen, Moelv * * *
2014 Marius Viking Stalheim, Slåstad August Danielsberg, Moelv * *
2013 Marius Aas Hast, Enebakk Marius Aas Hast, Enebakk Marius Aas Hast, Enebakk Marius Aas Hast, Enebakk
2012 Marius Aas Hast, Enebakk Marius Aas Hast, Enebakk Marius Aas Hast, Enebakk Marius Aas Hast, Enebakk
2011 * * * *
2010 Iver Asp Sørgjerd, Enebakk * * *
2009 Richard Teigen, Slåstad Richard Teigen, Slåstad * *
2008 Richard Teigen, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad Even Moss Lundemo, Slåstad
2007 Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2006 Magnus Christoffersen, Kvelde Herman Moen, Slåstad Tobias Hvaara, Kvelde Tobias Hvaara, Kvelde
2005 Magnus Christoffersen, Kvelde Kristian Hellerud, Slåstad Christer Antonsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk
2004 Halvor Thoner, Slåstad Kristian Hellerud, Slåstad Christer Antonsen, Enebakk Christer Antonsen, Enebakk
2003
2002
2001
2000
1999
1998 * * * *
1997 * * * *
1996 * * * *
1995
1994 * * * *
1993 Bjørn Staff Iversen, Enebakk Bjørn Staff Iversen, Enebakk Marius Kjellgård, Enebakk Marius Kjellgård, Enebakk
1992 Bjørn Staff Iversen, Enebakk Øystein Barhaughøgda, Slåstad Bjørn Staff Iversen, Enebakk Bjørn Staff Iversen, Enebakk
1991 Knut Einar Kvisla, Slåstad Knut Einar Kvisla, Slåstad Knut Einar Kvisla, Slåstad Stian Høiby, Moelv
1990 Torstein Bale, Slåstad Torstein Bale, Slåstad Tommy Nabben, Slåstad Torstein Bale, Slåstad
1989 Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde
1988 Pål Henry Høyberg Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Vegard Olsen, Kvelde

Vegard Olsen, Kvelde
Tilbake


Senior 1 damer (35-44 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 * * * *
2016 Heidi Nesbakken, Slåstad * * *
2015 Heidi Nesbakken, Slåstad * * *
2014 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2013 * * * *
2012 * * * *
2011 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2010 Lise Elgesem Vang, Kvelde * * *
2009 * * * *
2008 Lise Elgesem Vang, Kvelde * * *
2007 Lise Elgesem Vang, Kvelde * * *
2006 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2005 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
Tilbake


Senior 1 herrer (35-44 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Anders Foss, Asker&Bærum Øystein Barhaughøgda, Slåstad Øystein Barhaughøgda, Slåstad Øystein Barhaughøgda, Slåstad
2016 Anders Foss, Asker&Bærum Terje Baksås, Kvelde * *
2015 Anders Foss, Asker&Bærum Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2014 Anders Foss, Asker&Bærum Ingar Pedersen, Enebakk Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2013 Anders Foss, Asker&Bærum * * *
2012 Anders Foss, Asker&Bærum Morten Gregersen, Enebakk * Morten Gregersen, Enebakk
2011 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2010 Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde Ole Johan Bjørnøe, Kvelde
2009 Morten Wiese, Asker&Bærum Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk
2008 Agnar Kordt, Stavanger&Sandnes Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk
2007 Agnar Kordt Stavanger&Sandnes Tom Hvaara, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Lasse Johnsen, Slåstad
2006 Lasse Johnsen, Slåstad Tom Hvaara, Kvelde Audun Lilleberg, Svorken Lasse Johnsen, Slåstad
2005 Thor Henning Paulsen, Asker&Bærum Jørn Johnsrud, Slåstad Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
2004 Tom Olsen, Enebakk Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad
2003 Morten Wiese, Asker&Bærum Thor Henning Paulsen, Asker&Bærum Tom Olsen, Enebakk Thor Henning Paulsen, Asker&Bærum
2002 Tom Olsen, Enebakk Tom Olsen, Enebakk Tom Olsen, Enebakk Tom Olsen, Enebakk
2001 Hans Olaf Elgesem, Kvelde
2000
1999
1998 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Thor Henning Paulsen Aker&Bærum Audun Lilleberg, Svorken Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1997 Sturla Fiskvik, Svorken Sturla Fiskvik, Svorken Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken
1996 Audun Lilleberg, Svorken Odd Østgaard, Ullensaker Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken
1995
1994 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Sturla Fiskvik, Svorken Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1993 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Audun Lilleberg, Svorken Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1992 Sturla Fiskvik, Svorken Hans Olaf Elgesem, Kvelde Kåre Lilleberg, Svorken Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1991 Sturla Fiskvik, Svorken Lasse Johnsen Kåre Lilleberg, Svorken Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1990 Sturla Fiskvik, Svorken Sturla Fiskvik, Svorken Kåre Lilleberg, Svorken Sturla Fiskvik, Svorken
1989 Sturla Fiskvik, Svorken Sturla Fiskvik, Svorken Sturla Fiskvik, Svorken Sturla Fiskvik, Svorken
1988 Bjørn Rustad, Svorken Bjørn Rustad, Enebakk Kjell Hasle Bjørn Rustad, Enebakk
1987 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1986 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1985
1984 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1983
1982
1981 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
1980 Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde Hans Olaf Elgesem, Kvelde
Tilbake


Senior 2 damer (45-54 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2016 Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde Lise Elgesem Vang, Kvelde
2015 Susanne Varming, Stavanger&Sandnes * * *
2014 * * * *
2013 Hanne Lotte Finstad, Slåstad Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
2012 Susanne Varming, Stavanger&Sandnes Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
2011 Hanne Lotte Finstad, Slåstad * * *
2010 Hanne Lotte Finstad, Slåstad Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
2009 Hanne Lotte Finstad, Slåstad Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
Tilbake


Senior 2 herrer (45-54 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Henrik Foss, Asker&Bærum Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk
2016 Morten Wiese, Asker&Bærum Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk Morten Gregersen, Enebakk
2015 Niklas Hallberg, Asker&Bærum * * *
2014 Morten Wiese, Asker&Bærum * * *
2013 Henrik Foss, Asker&Bærum Espen Gjertsen, Enebakk * *
2012 Henrik Foss, Asker&Bærum Espen Gjertsen, Enebakk * *
2011 Morten Wiese, Asker&Bærum Espen Gjertsen, Enebakk * *
2010 Espen Gjertsen, Enebakk Espen Gjertsen, Enebakk * *
2009 Espen Gjertsen, Enebakk Espen Gjertsen, Enebakk * *
2008 Espen Gjertsen, Enebakk Espen Gjertsen, Enebakk * *
Tilbake


Senior 3 damer (55-64 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Susanne Varming, Stavanger&Sandnes Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
2016 Susanne Varming, Stavanger&Sandnes * * *
2015 Hanne Lotte Finstad, Slåstad Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
2014 Hanne Lotte Finstad, Slåstad Hanne Lotte Finstad, Slåstad * *
Tilbake


Senior 3 herrer (55-64 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Espen Gjertsen, Enebakk Espen Gjertsen, Enebakk Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad
2016 Thor Henning Paulsen, Asker&Bærum Thor Henning Paulsen, Asker&Bærum Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken
2015 Espen Gjertsen, Enebakk Espen Gjertsen, Enebakk Audun Lilleberg, Svorken Lasse Johnsen, Slåstad
2014 Espen Gjertsen, Enebakk Espen Gjertsen, Enebakk Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad
2013 Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad Audun Lilleberg, Svorken Lasse Johnsen, Slåstad
2012 Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad
2011 Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad Audun Lilleberg, Svorken Lasse Johnsen, Slåstad
2010 Lasse Johnsen, Slåstad Lasse Johnsen, Slåstad Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken
2009 Lasse Johnsen, Enebakk Lasse Johnsen, Enebakk Hans Olaf Elgsem, Kvelde Lasse Johnsen, Enebakk
2008 Lasse Johnsen, Enebakk Lasse Johnsen, Enebakk Hans Olaf Elgesem, Kvelde Lasse Johnsen, Enebakk
Tilbake


Senior 4 herrer (over 65 år):

År Slalåm Trick Hopp Kombinert
2017 Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken Audun Lilleberg, Svorken
2016 * * * *
2015 * * * *
2014 Hans Olaf Elgesem, Kvelde * * Hans Olaf Elgesem, Kvelde
Tilbake


Delfin jenter (under 16 år):

Slalåm Trick Hopp Kombinert
1975 * * * *
1976 Cecilie Aronsson Vibeke Vilberg Vibeke Vilberg Cecilie Aronsson
1977
1978 Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1979 Kari Tomter, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1980 Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1981 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Kristin Gjertsen, Enebakk Lise Elgesem, Kvelde
1982
1983 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Lise Elgesem, Kvelde
1984 Elisabeth Haugen, Enebakk Lise Elgesem, Kvelde Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1985 Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1986 Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk Elisabeth Haugen, Enebakk
1987 Cathrine Ask Cathrine Ask Cathrine Ask Cathrine Ask
Tilbake



Delfin gutter (under 16 år):

Slalåm Trick Hopp Kombinert
1975 Tom Hvaara, Kvelde Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad
1976 Carl Morten Tomter, Slåstad Tom Hvaara, Kvelde Tom Hvaara, Kvelde Carl Morten Tomter, Slåstad
1977
1978 Einar Martinsen, Slåstad Simen Geisner, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad
1979 Simen Geisner, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad
1980 Simen Geisner, Slåstad Simen Geisner, Slåstad Simen Geisner, Slåstad Simen Geisner, Slåstad
1981 Ingar Pedersen, Enebakk Odd A. Lindkjølen, Vestmarka Odd A. Lindkjølen, Vestmarka Simen Geisner, Slåstad
1982
1983 Ingar Pedersen, Enebakk Ola Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk
1984 Ingar Pedersen, Enebakk Ola Tomter, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk Ola Tomter, Slåstad
1985 Ingar Pedersen, Enebakk Sten Vivang, Slåstad Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1986 Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
1987 Anders Disen, Slåstad Thomas Dahl, Slåstad Anders Disen, Slåstad Anders Disen, Slåstad
Tilbake


Junior damer (16-18 år):

Slalåm Trick Hopp Kombinert
1966
1967 Jorunn Vegel Jorunn Vegel * *
1968
1969
1970 Evy Rustad, , OVSK-61 Kari Brekke, Slåstad Kari Brekke, Slåstad Evy Rustad, OVSK-61
1971 Evy Rustad, , OVSK-61 Evy Rustad, , OVSK-61 Evy Rustad, , OVSK-61 Evy Rustad, Enebakk
1972 Evy Rustad, , OVSK-61 Evy Rustad, , OVSK-61 Evy Rustad, , OVSK-61 Evy Rustad, Enebakk
1973 Marit Thoner, Slåstad Marit Thoner, Slåstad Marit Thoner, Slåstad Marit Thoner, Slåstad
1974 Evy Rustad, Enebakk Evy Rustad, Enebakk Evy Rustad, Enebakk Evy Rustad, Enebakk
1975 * * * *
1976 * Gro Gjertsen, Kvelde Gro Gjertsen, Kvelde *
1977
1978 * * * *
1979 * * * *
1980 * Heidi Brenna, Slåstad * *
1981 Kari Tomter, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Anne Line Ullerlien, Slåstad Kari Tomter, Slåstad
1982
1983
1984 Anniken Kabbe Anniken Kabbe Anniken Kabbe Anniken Kabbe
1985 Solveig Kjelleberg, Enebakk Solveig Kjelleberg, Enebakk Solveig Kjelleberg, Enebakk Solveig Kjelleberg, Enebakk
1986 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
1987 Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde Lise Elgesem, Kvelde
Tilbake



Junior gutter (16-18 år):


Slalåm Trick Hopp Kombinert
1966 E. Eckbo E. Eckbo Arne Olsen
1967 Bjørn Rustad, OVSK-61 Bjørn Rustad, OVSK-61 Odd Øivind Abrahamsen Odd Øivind Abrahamsen
1968
1969
1970 Bjørn Strømsborg, OVSK-61 Bjørn Strømsborg, OVSK-61 Harald Aarhus Bjørn Strømsborg, OVSK-61
1971 Bjørn Strømsborg, OVSK-61 Bjørn Strømsborg, OVSK-61 Bjørn Strømsborg, OVSK-61 Bjørn Strømsborg, OVSK-61
1972 Geir Dager Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad
1973 Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad
1974 Tom Erik Olsen, Enebakk Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad
1975 Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad
1976 Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad Jørn Johnsrud, Slåstad
1977
1978 Tom Hvaara, Kvelde Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad Carl Morten Tomter, Slåstad
1979 Jånn Oscar Rambøl, Vestmarka Jånn Oscar Rambøl, Vestmarka Jånn Oscar Rambøl, Vestmarka Jånn Oscar Rambøl, Vestmarka
1980 Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad
1981 Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad Einar Martinsen, Slåstad
1982
1983 Erik Kjær, Kvelde Karl S. Arnesen Ken Gamlem, Enebakk Karl S. Arnesen
1984 Ken Gamlem, Enebakk John Ødegaard, Enebakk John Ødegaard, Enebakk John Ødegaard, Enebakk
1985 Bjørn Lysebo, Kvelde Trond Myrvold, Enebakk Bjørn Lysebo, Kvelde Trond Myrvold, Enebakk
1986 Ola Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad Ola Tomter, Slåstad
1987 Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk Ingar Pedersen, Enebakk
Tilbake
Powered by: Bloc