Terminliste 2017


Mottatte søknader blir lagt ut her etter hvert som de kommer inn. Listen er ikke endelig og kan bli endret.

Invitasjonene til konkurransene vil bli linket opp til konkurransedatoene etter hvert som vi mottar dem. Link til resultater blir lagt på konkurransenavnet.




Dato Arrangør Arrangement Gren Sted Homologering/
klassifisering
9. mai Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 1 Slalåm SIAP Ranking list
23. mai Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 2 Slalåm SIAP Ranking list
6. juni Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 3 Slalåm SIAP Ranking list
11. juni Ullensaker VSK Delfincup Slalåm, trick Haugsnesodden, Hurdalsjøen
20. juni Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 4 Slalåm SIAP Ranking list
21. juni Enebakk VSK Onsdagscup 1 Hopp Ytre Enebakk Normal
24.-25. juni Slåstad VSK Slåstad Open Slalåm, trick, hopp SIAP Ranking list
29. juni Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 1 Slalåm Korgestuvika, Moelv Ingen
30. juni Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 2 Hopp Korgestuvika, Moelv Ingen
8. juli Moelv VSK Delfincup Slalåm, trick, hopp Korgestuvika, Moelv
9. juli Lillehammer VSK Delfincup Slalåm, trick
15.-16. juli Slåstad VSK Scandinavian Youth Championships Slalåm, trick, hopp SIAP Ranking list
23. juli Enebakk VSK Delfincup Slalåm, trick, hopp Ytre Enebakk
28.-30. juli Slåstad VSK NM vannski inkl. funk Slalåm, trick, hopp SIAP Normal
3.-6. august Neglespretten Barfotklubb NM Barfot + Nordisk Mesterskap Slalåm, trick, hopp Stavsjø
4.-6. august Arendal WBK NM Wakeboard båt Wakeboard Furrebanen
12. august Enebakk VSK Dr. Oetker Slalomcup Slalåm Ytre Enebakk Ranking List
13. august Enebakk VSK Enebakk Open Slalåm, trick, hopp Ytre Enebakk Normal
15. august Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 5 Slalåm SIAP Ranking list
24. august Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 3 Slalåm Korgestuvika, Moelv Ingen
25. august Moelv/Lillehammer VSK Mjøscup 4 Hopp Korgestuvika, Moelv Ingen
25.-27. august Norsjø WBK NM Wakeboard kabel Wakeboard/Wakeskate Norsjø Ferieland ***Nasjonal
27. august Slåstad VSK Delfincup Slalåm, trick, hopp SIAP
29. august Asker & Bærum VSK Tirsdagscupen runde 6 Slalåm SIAP Ranking list
2. september Slåstad VSK Slåstad September Slalom Slalåm SIAP Ranking List
3. september Kvelde VSK Delfincup Slalåm og trick Laagen i Larvik





Powered by: Bloc