Terminliste 2019


Mottatte søknader blir lagt ut her etter hvert som de kommer inn. Listen er ikke endelig og kan bli endret.
De konkurranser vi ikke har mottatt søknad på, er merket med kursiv skrift.  Når søknaden mottas blir det gjort om til normal skrift.

Invitasjonene til konkurransene vil bli linket opp til arrangørens navn etter hvert som vi mottar dem.
Resultater blir linket til arrangementsnavnet.


Oppdatert 19. januar 2019


DatoArrangørArrangementGrenStedHomologering/
klassifisering
14.-23. februar
IWWF
2018 World Cablewakeboard Championships
Wakeboard, wakeskate
Buenos Aires, Argentina

7. maiAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 1SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
21. maiAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 2SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
25. mai
Norsjø WBK
Delfincup, stopp 1
Wakeboard, wakeskate
Norsjø kabelpark, Akkerhaugen

25. maiSlåstad VSK
Slåstad Spring SlalomSlalåmSIAP, SkarnesRanking list
25.-26. mai
Norsjø WBK
Rundbane (Wakecup 2019)
Wakeboard, wakeskate
Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
*internasjonal
26. mai
Slåstad VSK
Slåstad Junior Spring
Slalåm, trick, hopp
SIAP, Skarnes
Normal
4. juniAsker & Bærum VSKTirsdagscupen runde 3SlalåmSIAP, SkarnesRanking list
9. juniUllensaker VSKDelfincupSlalåm, trickHurdal
11. juni
Asker og Bærum VSK
Tirsdagscupen runde 4
Slalåm
SIAP, Skarnes
Ranking list
15. juniNeglespretten W og BFKKabeltriks (Wakecup 2019)
Delfincup
Wakeboard/wakeskateSeaside Cablepark, Hamar
21.-23. juniSlåstad VSK
Slåstad OpenSlalåm, trick, hoppSIAP, SkarnesRanking list
26.-30. juniStavanger og Sandnes VSKNM vannski, paravannski og Wakeboard båt (ifm. NM-Veka)
Slalåm, trick, hopp Wakeboard/wakeskateLimavannet, Sandnes
Normal
6. juli
Tønsberg V og WBK
Kicker (Wakecup 2019)
Delfincup

Wakeboard, wakeskate
Surf City, Tønsberg

6. juliMoelv VSKDelfincup??
Slalåm, trickKorgestuvika, Moelv
7. juliLillehammer VSKDelfincup??Slalåm, trickLillehammer

13. juliSlåstad VSK
Slåstad Junior SummerSlalåm, trick, hoppSIAP, SkarnesNormal
18.-21. juliIWWF, EC
EC Open ChampionshipsSlalåm, trick, hoppSesena, Spania
22.-28. juli
IWWF
World Disabled Championships
Slalåm, trick, hopp
SIAP, Skarnes

24.-27. juli
IWWF, EC
EC Cablewakeboard Championships, Open & seated
Wakeboard, wakeskate
Stawiky, Polen

25.-28. juliIWWF, ECEC 35+ Championships
Slalåm, trick, hoppIoannina, Hellas
2.-4. august
IWWF, EC
EC U21 Championships
Slalåm, trick, hopp
Dnipro, Ukraina

3. august
Enebakk VSK
Dr. Oetker Slalomcup
SlalåmMjærvann, EnebakkNormal
4. august
Enebakk VSK
Enebakk OpenSlalåm, trick, hoppMjærvann, EnebakkNormal
5.-10. august
IWWF, EC
EC Wakeboard Boat Championship
Wakeboard, wakeskate
Kiev, Ukraina

12.-18. augustIWWF
World Open Championships
Slalåm, trick, wakeboard
Putrajaya, Malaysia

13. augustAsker & Bærum VSK
Tirsdagscupen runde 5
SlalåmSIAP, Skarnes
Ranking list
17. augustEnebakk VSKDelfincup
Slalåm, trickMjærvann, Enebakk

23.-25. august
Norsjø WBK
NM kabelwakeboard og -wakeskate
Barneshow
Wakeboard, wakeskate
Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
***nasjonal
25. august
Slåstad VSK
Delfincup
Slalåm, trick
SIAP, Skarnes

27. august
Asker & Bærum VSK
Tirsdagscupen runde 6
Slalåm
SIAP, Skarnes
Ranking list
27.-31. augustIWWF, ECEC Youth ChampionshipsSlalåm, trick, hoppRoquebrunes-sur-Argens, Frankrike
31. august
Slåstad VSKSlåstad Fall SlalomSlalåmSIAP, SkarnesRanking list
aug./sept.
Stavanger og Sandnes VSK
3 event konkurranse?
Slalåm, trick, hopp
Limavannet, Sandnes
Normal
6.-7. septemberMoelv VSK
Mjøscup???
Slalåm, trickKorgestuvika, Moelv

10.-15. september
IWWF, EC
EC Cablewakeboard Championships, Youth & Seniors
Wakeboard, wakeskate
Beckum, Tyskland

Levert av IdrettenOnline