Funksjonærliste vannski



Level 2 - Senior dommer - 3 grener: Tlf: Mail: Klubb:
Hans Petter Iversen hans.petter.iversen@miljobygg.no Lillehammer
Heidi Brenna 93852904 heidi.brenna@gmail.com Slåstad
Ivar Fosse 91550055 ivar@creonordic.no Slåstad
Stian Lilleberg stianlil@online.no Svorken
Level 2 - Senior dommer - slalom og hopp


Lars Ødegårdstuen  90589996 larskoe@online.no Moelv




Level 3 - Nasjonal dommer - 3 grener
Espen Dale 45230737 eda@dnf.no Stavanger & Sandnes
Knut Einar Kvisla 90943847 kekvisla@online.no Slåstad
Lars Erik Nyborg
larserikny@hotmail.comEnebakk
Leif Hoel 90086904 leifhoel@online.no Enebakk
Linda Bjørnøe 47258721 lindabjornoe@gmail.com Kvelde
Lise Elgesem Vang 40249877 liseelgesev@vfk.no Kvelde
Ole Johan Bjørnøe 91185743 olejohan74@gmail.com Kvelde
Ronny Kvislavangen 92834348 ronny@vannski.info Slåstad
Solveig Skaug40296195solveigskaug@gmail.comEnebakk
Thea Granhus 41643375 theagranhus@hotmail.com Ullensaker
Thor Arne Jacobsen 48293363 TA_Jacobsen@hotmail.com Moelv
Tuva Knapkøien46845853tuvaknap@gmail.comMoelv
Veline Viker45888578veline@viker.noLillehammer
Level 3 - Nasjonal dommer - slalom og hopp
Benjamin Eide Kildal 93894002 BenjaminEideKildal@gmail.com Enebakk
Espen Rio espenrio@gmail.com Stavanger & Sandnes
Hanne Lotte Finstad halofinstad@gmail.com Slåstad
Håkon Viker 93483268 hakon@viker.no Lillehammer
Kjetil Wigdel 94855707 famwigdel@online.no Lillehammer
Lars Andreas Marthinsen 47889988 lars.marthinsen@dnb.no Asker & Bærum
Runar Jeistad 40448694 runarJeistad@gmail.com Moelv
Sandra Nikolaysen 95903378 Sandra-marie@live.no Enebakk
Vemund Viker 40734226 vemund@viker.no Lillehammer
Level 1  - Internasjonal båtsjåfør


Kenneth Bojare-Rønold 92868678 roenold@gmail.com Slåstad




Level 3 - Nasjonal båtsjåfør - 3 grener
Anders Foss 99254126 af@personskadeadvokat1.no Asker & Bærum
Lars Ola Våltorp 95062691 larsola@vannski.info Slåstad
Lasse Lindland 48506530 lasse@lindland.net Enebakk
Knut Einar Kvisla90943847kekvisla@online.noSlåstad
Ole Johan Bjørnøe 91185743 olejohan74@gmail.com Kvelde
Roy Olsen 99708075 royjump@online.no Enebakk
Terje Baksås 92036550 baksa@online.no Kvelde
 
Level 3 - Nasjonal båtsjåfør - Slalåm og trick


Thea Granhus 41643375 theagranhus@hotmail.com Ullensaker




Level 1 - E&A homologator


Runar Jeistad40446894runarJeistad@gmail.com
Moelv

Level 2 - Senior homologator



 Knut Einar Kvisla  90943847 kekvisla@online.no  Slåstad

Level 3 - Nasjonal homologator


Espen Dale45230737
eda@dnf.noStavanger & Sandnes
Lars Andreas Marthinsen 47889988 lars.marthinsen@dnb.no Asker og Bærum
Ronny Kvislavangen92834348ronny@vannski.infoSlåstad
Level 3  - Nasjonal kalkulator
Knut Einar Kvisla 90943847 kekvisla@online.no Slåstad
Lars Andreas Marthinsen 47889988 lars.marthinsen@dnb.no Asker & Bærum
Kjetil Wigdel94855707
famwigdel@online.noLillehammer
Lars Ødegårdstuen 90589996 larskoe@online.no Slåstad
Levert av IdrettenOnline