NVWFs tinghelg - parkering og adgang idrettens hus
Postet av Stephen Smithurst den 21. Okt 2022
Til alle som skal delta på NVWFs ting lørdag 29. oktober..
Parkering Ullevål stadion
Det er Aimo Park som har all parkering på Ullevål stadion.
Ullevaal Stadion (aimopark.no)
Det finnes korttidsparkering utenfor stadionbygget (som er forholdsvis dyrt), ellers så er det et parkeringshus ved siden av Thon Hotel Ullevål Stadion (se kartet under).
Innkjøring dit fra rundkjøringen over Ring 3 og inn Kaj Munks vei.
Parkeringshuset kan være best egnet for alle som skal overnatte, samt de som deltar på forum, ting og middag.
Priser for parkering er som følger:
Parkeringshuset:
Kortidstakst: 1 time gratis, deretter kr. 25,- pr. Påbegynte 30 minutter
Døgnpris: kr. 250,-
Utendørs:
Første time: kr. 10,- pr. påbegynte 30 minutter
Andre time: kr. 40,- pr. påbegynte 30 minutter
Deretter kr. 80,- pr. påbegynte 30 minutter
For de som kun skal delta på forum/ting og ikke middag, vil det være mulig å parkere i kjelleren på idrettens hus.
Innkjøring til Sognsveien fra Ring 3, og så 3 avkjøring i rundkjøringen der, langs t-bane skinnene til enden av idrettens hus. Der er det nedkjøring til kjeller (se sykkeltegnet merket på idrettens hus på kartet).
Når dere kommer til porten til nedkjøringen, ta og ring Stephen på 41223916, så ordnes det slik at dere slipper inn der. Når en skal ut derfra åpnes porten automatisk.
Grunnen til at ikke alle kan parkere i kjelleren på idrettens hus, er at man ikke vil kunne slippe inn i kjelleren etter middagen lørdag kveld eller på søndagen.
Alle som da har parkert på parkeringshuset, eller kommer med kollektivtransport til Ullevål, må da gå til hovedinngangen til idrettens hus, som ligger mot rundkjøringen i Sognsveien.
Der vil det stå noen til å åpne døren for dere (fra kl. 08.30 frem til 09.00)
Skulle det ikke stå noen der, så ring Stephen på mobil 41223916,
Med vennlig hilsen
Norges Vannski- og Wakeboard Forbund
Stephen Smithurst
generalsekretær

Siste fra Stephen Smithurst

Resultater Tirsdagscupen 3
31.05.2023

Resultater Arctic Wakecup 27. mai
30.05.2023

Runde 3 av Tirsdagscupen 30. mai
30.05.2023

Träningshelg i Karlstad
30.05.2023

Arctic wakecup og delfincup 27. mai
26.05.2023