Norges Vannski- og Wakeboard Forbund

Norges Vannski- og Wakeboard Forbund

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 21 Jan
kl 18:00 - 21:00
NVWF styremøte
  Idrettens hus, Ullevål stadion, Oslo - alternativt på Teams Styremøte 02
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 14 Jan
kl 18:00 - 20:30
Samarbeidsmøte NVWFs vannskiklubber
$item.username   Teams
Møte for vannskiklubbene for å forberede 2021…   Les mer  
Mon 21 Dec 2020
kl 00:00 - 07:00
Juleferie (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Dec 2020
kl 00:00 - 07:00
Feriedager (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 01:00 - 01:00
Feriedager (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 21:00
NVWF styremøte 01
$item.username   Teams
Første møte med nytt forbundsstyre.   Les mer  
Sat 17 Oct 2020
kl 10:00 - 23:30
NVWFs Ting, Forum og Festmiddag
$item.username   Thon Oslo Airport Hotel, Gardermoen
Forum, forbundsting og middag arrangeres denne…   Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 16:00 - 16:00
Wake-skole
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
  Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 18:00 - 21:00
NVWF styremøte 06
$item.username   Ullevål, evt. Teams (avhenig av korona situasjonen)
  Les mer  
Sat 5 Sep 2020
kl 09:00 - 16:00
Regional samling wakeboard
$item.username   Seaside Cablepark, Hamar
Regional samling, Hamar   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 10:00 - 16:00
Jentesamling, wakeboard
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Jentesamling, Norsjø   Les mer  
Mon 10 Aug 2020
kl 08:30 - 15:00
Wakeboard camp
$item.username   Seaside Cablepark, Hamar
3 dagers wakeboard camp i regi av Neglespretten…   Les mer  
Mon 27 Jul 2020
kl 00:30 - 22:30
Feriedager (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Jul 2020
kl 18:00 - 16:00
Wake-skole
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Wake-skole, Norsjø   Les mer  
Levert av IdrettenOnline