Norges Vannski- og Wakeboard Forbund

Norges Vannski- og Wakeboard Forbund

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 21:00
NVWF styremøte 07
  Thon Oslo Airport Hotel, Gardermoen
Sat 17 Oct
kl 10:00 - 23:30
NVWFs Ting, Forum og Festmiddag
  Thon Oslo Airport Hotel, Gardermoen Forum, forbundsting og middag arrangeres denne…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 11 Sep
kl 16:00 - 16:00
Wake-skole
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 21:00
NVWF styremøte 06
$item.username   Ullevål, evt. Teams (avhenig av korona situasjonen)
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 09:00 - 16:00
Regional samling wakeboard
$item.username   Seaside Cablepark, Hamar
Regional samling, Hamar   Les mer  
Sat 29 Aug
kl 10:00 - 16:00
Jentesamling, wakeboard
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Jentesamling, Norsjø   Les mer  
Mon 10 Aug
kl 08:30 - 15:00
Wakeboard camp
$item.username   Seaside Cablepark, Hamar
3 dagers wakeboard camp i regi av Neglespretten…   Les mer  
Mon 27 Jul
kl 00:30 - 22:30
Feriedager (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Jul
kl 18:00 - 16:00
Wake-skole
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Wake-skole, Norsjø   Les mer  
Mon 13 Jul
kl 01:00 - 06:45
Feriedager (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Thu 9 Jul
kl 18:00 - 16:00
Wakecamp
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Wakecamp, Norsjø   Les mer  
Fri 3 Jul
kl 18:00 - 10:00
Treningssamling rekrutt- og juniorlandslagene vannski
$item.username   Svorken VSK, Hjultønna, Melhus
Felles samling/tur for NVWFs rekruttlag og…   Les mer  
Fri 3 Jul
kl 02:00 - 02:00
Fridag (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Fri 26 Jun
kl 17:00 - 16:00
Wake-skole og elitesamling
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Wake-skole og elitesamling, Norsjøarr: Sauherad…   Les mer  
Mon 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
2. pinsedag (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Fri 22 May
kl 18:00 - 20:00
Feriedag (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Thu 21 May
kl 10:00 - 17:30
Samling NVWFs rekruttlag og ungdomslandslag vannski
$item.username   SIAP, Skarnes
Samling for utøverne på rekruttlaget og…   Les mer  
Thu 21 May
kl 02:00 - 02:00
Kristi himmelfartsdag (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 18:00 - 21:00
Styremøte NVWF
$item.username   Teams
  Les mer  
Fri 8 May
kl 18:00 - 16:00
Wake-skole og elitesamling
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Wake-skole og elitesamling, Norsjø   Les mer  
Fri 1 May
kl 18:00 - 20:00
Off. Høytidsdag (kontoret stengt)
$item.username  
  Les mer  
Sun 26 Apr
kl 10:00 - 16:00
Samling NVWFs rekruttlag vannski
$item.username   SIAP, Skarnes
Samling på vann for rekruttlaget.   Les mer  
Fri 24 Apr
kl 18:00 - 16:00
Wake-skole og elitesamling
$item.username   Norsjø kabelpark, Akkerhaugen
Wake-skole og elitesamling på Norsjø   Les mer  
Thu 23 Apr
kl 18:00 - 21:00
NVWF styremøte 04
$item.username   Teams møte
Forbundsstyrets møte   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Påskeferie (kontoret stengt)
$item.username  
Kontoret vil være stengt fra og med lørdag 4. til…   Les mer  
Wed 8 Apr
kl 00:30 - 23:45
Påskeferie (kontoret stengt)
$item.username  
Kontoret vil være stengt for påskeferie fra og…   Les mer  
Fri 3 Apr
kl 18:00 - 17:00
AVLYST! - IWWF, EC - E&A Waterski & Disabled Seminar
$item.username   Egham, Storbritannia
Seminaret er avlyst grunnet spredningen av…   Les mer  
Powered by: Bloc